nef

Garantili Proje nasıl oluyor?

Nef’te projelerin maliyeti daha inşaatına ve satışına başlanmadan, ilk günden bankada tutuluyor. Böylece projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Projenin teslimi ilk günden garantili.

 • Bağımsız bir şirket tarafından projenin fizibilitesi çıkarılıyor.

 • Ortaya çıkan proje maliyetinin tamamı ilk günden bankada tutuluyor.

 • Projenin tüm harcamaları eksperlerin raporladığı hakedişlere göre banka kontrolünde ve güvencesinde karşılanıyor.

 • Tüm bu sistemle ilgili olarak bankayla bir sözleşme imzalanıyor.

 • Projenin teslimi daha ilk gününden garantilenmiş oluyor.

 • “Garantili Proje”’yle yatırımcı riski sıfırlanıyor.

REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLAYINIZ nef

Dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı bir yarışma düzenleyen Nef, yeni projelerini en verimli 1+1 ve en verimli modüler birleşim çözümünü getiren mimarlık ofislerine tasarlatıyor.

Nef, bu defa tek tip olarak satışa sunduğu 1+1 dairelerin içlerini katlıyor ve yeni keşfi modüler ev ve ofis sistemi sayesinde, 1+1 tip konutlar birleştirilerek istenen boyutta konutlar elde edilebiliyor.

Bir NEF keşfi olan Foldhome, Türkiye’de ve dünyada ilk defa NEF tarafından uygulanmaktadır. Bir evin ya da ofisin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı üniteler yaratan Foldhome sistemi, 5,000 m2 ’lik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.

Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemidir. Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmayacak ya da aidata eklenmeyecektir. Foldhome sistemiyle, evinize veya ofisinize sığmayacak ama hep olmasını istediğiniz event room,p room, fitness room, entertainment room, study room for Art&Design; gibi alanlar istediğinizde sizin oluyor, istemediğiniz anda giderlerinden kurtuluyorsunuz.

Foldhome gerçek görseller için tıklayınız.

 • Guest Room

  Misafiri gelen ve evinde fazla odası olmayanlara özel misafir odası.

 • Playstation Room

  Playstation oyuncularının vazgeçilmezi haline gelecek Playstation odası.

 • Entertainment Room

  İş aralarında motivasyonunu artırmak ve neşelenmek isteyenler için bilardo,langırt,air hockey ve masa tenisinin bulunduğu eğlence odası.

 • Private Cinema

  Özel ses ve görüntü sistemi kurulmuş 20 kişilik özel sinema salonu.

Sadece Nef tarafından uygulanan Tasarım Serileri sistemi ile binaların yalnızca cephesi ve lobisi tasarlanmıyor.Her Nef serisi için farklı tasarımcılar ile mimarlar çalışılıyor ve her projenin en ufak köşesi bile özel olarak tasarlanıyor.Hem binalar hem de kapınızın kolundan,asansörün tuşuna kadar birçok detay dünyaca ünlü tasarımcıların ve mimarların imzasını taşıyor.

TASARIMCILAR

MİMARLAR