nef

Levent’e 2,5 km yakınlıkta bulunan projenin hemen karşısında Bauhaus, Metro Gross Market, Carrefour, MediaMarkt ve Axis alışveriş merkezi gibi hayatı kolaylaştıran alışveriş noktalarının yanı sıra, yapımı planlanan Kağıthane Kültür Kompleksi de bu bölgeye olan ilgiyi günden güne artırıyor.

Son yıllarda yapılan yatırımlarla yıldızı parlayan Kağıthane, gelişen ulaşım altyapısı ve “Maslak-Levent-Taksim” aksına yakınlığı nedeniyle Avrupa yakasının yeni iş merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 3 km uzaklıkta bulunan Nef Flats Kağıthane 08’in kapısından çıkıldığında, TEM’e 4 dakika, Taksim’e ise sadece 5 dakika sonra ulaşılabiliyor. E-5’e 1,5 km, Zincirlikuyu’ya 3,8 km sonra varılıyor.

Bu proje ayrıca Çağlayan Adliyesi’nin 1,5 km, Mecidiyeköy’ün 2,5 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi’nin 2,9 km yakınında yer alıyor. Yakında hizmete girecek olan ihalesi yapılmış Kabataş-Mahmutbey metro hattı Kabataş’tan başlayıp Beşiktaş-Mecidiyeköy-Çağlayan-Kağıthane güzergahından geçerek Mahmutbey’e kadar ulaşıyor. Ve bu hattın metro durağı da Nef Flats Kağıthane 08’e sadece 700 metre uzaklıkta bulunuyor.

Kanyon Avm

2,9 km

E-5

1.5 km

Zincirlikuyu

3,8 km

Taksim, Beşiktaş, Dolmabahçe Tüneli

3 km

Taksim

5 dk