nef

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kağıthane’de, şehrin merkezine yakın yaşamak isteyenler için Nef’ten yeni bir yatırım fırsatı daha geliyor. Satışları 2 ay 10 günde tamamlanan Nef Kağıthane 11 ve konut satışları sadece 23 günde tamamlanan Nef Kağıthane 03 projelerinden sonra Nef Flats Kağıthane 08, bölgeye yepyeni bir soluk getiriyor.

Nef Flats Kağıthane 08, şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin tüm beklenti ve talebini karşılamak için Kağıthane’de hayata geçiyor. Büyükdere Caddesi üzerinde çalışmakta olan profesyoneller ile dönüşüm kapsamında geliştirilen yeni ofis ve ticaret alanlarında çalışması beklenen 25.000 kişinin bölgede yarattığı talep, Nef Flats Kağıthane 08’i önemli bir yaşam alanı ve yatırım fırsatı haline getiriyor.

İçerisinde Silikon Vadisi gibi dev bir teknoloji merkezinin yanı sıra iş merkezleri ve konut alanlarının da planlandığı Cendere Vadisi’ne, özlenen ev hayatı Nef Flats Kağıthane 08 ile geliyor. 11 ve 14 katlı iki konut bloğundan oluşan Nef Flats Kağıthane 08 projesinde 146 adet konut yer almaktadır. 40 m2 ile 56 m2 arasında değişen 1+1 konutlar için farklı daire tipleri yer almaktadır. 1+1 daireler birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler oluşturulabilmektedir.